DİŞLİ ZİNCİR

Alanında öncü olan DİŞLİ ZİNCİR RULMAN ve KAYIŞ SAN. TİC., siz değerlerli müşterilerimize en geniş ürün yelpazesini sunabilmek amacıyla, birçok sektörde faaliyetlerini artırarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Başlıca faaliyet gösterdiğimiz sektörler;
Gıda Sanayi, Demir Çelik Sanayi, Çimento Sanayi, Ağaç İşleme Sanayi, Seramik Sanayi, Madencilik Sanayi, Otomotiv Sanayi, İş Makine Sanayi, Tarım Makineleri Sanayi, Yürüyen Merdiven Sanayi, Motorsiklet Sanayi, Kağıt ve Ambalaj Sanayi...

Dişli Zincir Rulman ve Kayış San. Tic., yılların vermiş olduğu deneyim ve bu değişimin getirdiği yenilikçi ve üstün kalite anlayışını, son teknoloji ile birlikte en iyi şekilde kullanarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
Zincir konusunda sizlere kaliteli hizmetler sağlamayı amaç edinen Dişli Zincir, Zincir imalatı konusunda, Zincir tasarımından imalatına kadarki tüm zincir imalat süreçlerinde uluslararası standartlarda (DIN, ISO, SEA) üretim yapılmasına dikkat etmektedir. Zincir imalatı için zincir numunesi veya zincir teknik resmi ile bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Müşteri memnuniyeti bizim en önemli amacımızdır ve zincir imalatçıları içinde iyi bir zincir imalatçısı firma olarak iyi bir noktada kalma gayreti içindeyiz.