DİŞLİ ZİNCİR

Firmamız Dişli Zincir Tic. olarak 1980 yılında Karaköy’de kurulmuştur. Kuruluş yıllarında dişli zincir toptan satış ile faaliyetlerini sürdürmüştür.

2007 yılında köklü bir değişime giderek ismini Dişli Zincir Rulman ve Kayış San. Tic. olarak değiştirmiş, faaliyet alanına özel zincir, dişli üretimi ve müşterilerin beklentilerini karşılamak için ürün yelpazesine RULMAN, KAYIŞ, KASNAK, TELBANT, TEKERLEK vb. ekleyerek müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmıştır.

Dişli Zincir Rulman ve Kayış San. Tic., yılların vermiş olduğu deneyim ve bu değişimin getirdiği yenilikçi ve üstün kalite anlayışını, son teknoloji ile birlikte en iyi şekilde kullanarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Zincir konusunda sizlere kaliteli hizmetler sağlamayı amaç edinen Dişli Zincir, Zincir imalatı konusunda, Zincir tasarımından imalatına kadarki tüm zincir imalat süreçlerinde uluslararası standartlarda (DIN, ISO, SEA) üretim yapılmasına dikkat etmektedir. Zincir imalatı için zincir numunesi veya zincir teknik resmi ile bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Müşteri memnuniyeti bizim en önemli amacımızdır ve zincir imalatçıları içinde iyi bir zincir imalatçısı firma olarak iyi bir noktada kalma gayreti içindeyiz.